nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

S 4975

Villach Hbf - Rosenbach bei Villach

Aktuální jízdní řád

Villach Hbf

14:56

Villach Westbf

14:59
15:00

Villach Warmbad

15:03

Gödersdorf

15:06
15:07

Finkenstein

15:09

Faak am See

15:13

Ledenitzen West

15:17

Winkl im Rosental

15:22
15:23

Rosenbach bei Villach

15:27

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien
  • pouze vozy 2. třídy
  • přeprava jízdních kol v omezeném počtu dovolena
  • vůz s oddílem pro přepravu cestujících na vozíku

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku