nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 635 Rožmberk

Plzeň hl.n. - Brno hl.n.

Aktuální jízdní řád

Plzeň hl.n.

10:03

Nepomuk

10:29
10:31

Horažďovice předm.

10:48
10:51

Strakonice

11:05
11:06

Ražice

11:16
11:17

Protivín

11:24
11:25

Číčenice

11:32
11:33

České Budějovice

11:54
12:02

Veselí n.Lužnicí

12:29
12:30

Kardašova Řečice

12:44

Jindřichův Hradec

12:58
13:00

Počátky-Žirovnice

13:21
13:22

Horní Cerekev

13:38
13:39

Batelov

13:46
13:47

Dolní Cerekev

13:53
13:54

Jihlava město

14:12
14:13

Jihlava

14:18
14:26

Okříšky

14:52
14:53

Třebíč

15:06
15:08

Náměšť n.Oslavou

15:27
15:28

Brno hl.n.

16:14

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS JMK (Náměšť n.Oslavou->Brno hl.n.)
  • platí také jízdní doklady VDV (Počátky-Žirovnice->Náměšť n.Oslavou)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku