nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

RR 712 POVAŽAN

Žilina - Bratislava hl.st.

Aktuální jízdní řád

Žilina
vlak nečeká na žádné přípoje

12:24

Považská Bystrica

12:48
12:50

Púchov

12:59
13:02

Trenčianska Teplá

13:16
13:18

Trenčín

13:23
13:26

Nové Mesto n.Váhom

13:39
13:41

Piešťany

13:51
13:52

Leopoldov

14:02
14:04

Trnava
vlak nečeká na žádné přípoje

14:15
14:18

Bratislava-Vinohrady

14:39
14:41

Bratislava hl.st.

14:47

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozňov možnosť zakúpenia miestenky, nepovinne miestenkový vlak

v označených vozech možnost bezdrátového připojení k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

úschova během přepravy a bicyklov s možnosťou zakúpenia miestenky pre batožinu a bicykel

zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho s možnosťou zakúpenia miestenky pre bicykel

vo vlaku je radený vozeň so zdvíhacou plošinou vhodný na prepravu imobilných cestujúcich na vozíku

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188
  • povinne miestenkový vozeň 1. triedy, cestujúci je povinný zakúpiť si cestovný lístok s miestom

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku