nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 718 Lužnice

České Velenice - Praha-Holešovice

Aktuální jízdní řád

České Velenice

11:36

Suchdol n.Lužnicí z.

11:47
11:48

Majdalena

11:54
11:55

Třeboň lázně

12:03
12:04

Třeboň

12:07
12:08

Veselí n.Lužnicí

12:25
12:36

Soběslav

12:41
12:42

Planá n.Lužnicí

12:51
12:52

Tábor

12:58
13:01

Olbramovice

13:38

Benešov u Prahy
vlak nečeká na žádné přípoje

13:48
13:49

Praha-Vršovice
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

14:22

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:27

Praha-Holešovice

14:46

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

úschova během přepravy s možností rezervace místa pro jízdní kolo

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDS TA (Planá n.Lužnicí->Tábor)
  • platí také jízdní doklady PID (Olbramovice->Praha-Holešovice)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku