nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 7551

Železná Ruda-Alžbětín - Klatovy

Aktuální jízdní řád

Železná Ruda-Alžbětín

18:17

Železná Ruda centrum

18:21

Železná Ruda město

18:23
18:24

Špičák

18:28
18:29

Hojsova Stráž-Brčálník

18:34

Hamry-Hojsova Stráž

18:39
18:40

Zelená Lhota

18:47

Dešenice

18:54

Nýrsko

18:59
19:00

Petrovice n.Úhlavou

19:03

Janovice n.Úhlavou

19:07
19:10

Bezděkov u Klatov

19:14

Klatovy

19:18

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku