nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 764 Berounka

Praha hl.n. - Železná Ruda-Alžbětín

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:15

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje

14:21
14:23

Beroun

14:52
14:53

Zdice

15:01
15:02

Hořovice

15:09
15:10

Kařez

15:16
15:17

Rokycany

15:28
15:29

Plzeň hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

15:40
15:50

Plzeň zast.

15:52
15:53

Dobřany

16:05
16:06

Chlumčany u Dobřan

16:10
16:11

Přeštice

16:17
16:18

Švihov u Klatov

16:31
16:32

Klatovy

16:41
16:51

Bezděkov u Klatov

16:55

Janovice n.Úhlavou

16:59
17:00

Nýrsko

17:07
17:08

Dešenice

17:12
17:13

Zelená Lhota

17:20
17:21

Hamry-Hojsova Stráž

17:30

Hojsova Stráž-Brčálník

17:36

Špičák

17:41
17:43

Železná Ruda město

17:47
17:48

Železná Ruda centrum

17:50

Železná Ruda-Alžbětín

17:54

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • odbavení cestujících jako ve spěšném vlaku (Klatovy->Železná Ruda-Alžbětín)
  • platí také jízdní doklady IDP pouze v případě, že cestující má současně aktivováno časové předplatné jízdné pro všechny tarifní zóny, kterými projíždí (Kařez->Železná Ruda-Alžbětín)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Kařez)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku