nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

12:15

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje

12:21
12:23

Beroun

12:52
12:53

Zdice

13:01
13:02

Hořovice

13:09
13:10

Kařez

13:16
13:17

Rokycany

13:28
13:29

Plzeň hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

13:40
13:50

Plzeň zast.

13:52
13:53

Dobřany

14:05
14:06

Chlumčany u Dobřan

14:10
14:11

Přeštice

14:17
14:18

Švihov u Klatov

14:31
14:32

Klatovy

14:41

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDP pouze v případě, že cestující má současně aktivováno časové předplatné jízdné pro všechny tarifní zóny, kterými projíždí (Kařez->Klatovy)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Kařez)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku