nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 768 Berounka

Praha hl.n. - Železná Ruda-Alžbětín

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

12:13

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje

12:19
12:21

Beroun

12:53
12:54

Zdice

13:00
13:01

Hořovice

13:07
13:08

Kařez

13:15
13:16

Rokycany

13:26
13:27

Plzeň hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

13:38
13:40

Plzeň zast.

13:42
13:43

Dobřany

13:53
13:54

Chlumčany u Dobřan

13:59
14:00

Přeštice

14:06
14:07

Švihov u Klatov

14:18

Klatovy

14:28
14:40

Bezděkov u Klatov

14:44

Janovice n.Úhlavou

14:48
14:49

Nýrsko

14:56
14:57

Dešenice

15:01
15:02

Zelená Lhota

15:09
15:10

Hamry-Hojsova Stráž

15:17
15:18

Hojsova Stráž-Brčálník

15:23
15:24

Špičák

15:28
15:29

Železná Ruda město

15:32
15:33

Železná Ruda centrum

15:35

Železná Ruda-Alžbětín

15:39

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • odbavení cestujících jako ve spěšném vlaku (Klatovy->Železná Ruda-Alžbětín)
  • platí také jízdní doklady IDP pouze v případě, že cestující má současně aktivováno časové předplatné jízdné pro všechny tarifní zóny, kterými projíždí (Kařez->Železná Ruda-Alžbětín)
  • platí také jízdní doklady PID (Praha hl.n.->Kařez)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku