nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 882 Slovácký expres

Luhačovice - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Luhačovice

16:31

Újezdec u Luhačovic

16:45

Uherský Brod

16:50
17:08

Uherské Hradiště

17:24
17:26

Staré Město u Uh.Hrad.
vlak nečeká na žádné přípoje

17:32
17:43

Otrokovice

17:54
17:55

Hulín
vlak nečeká na žádné přípoje

18:03
18:04

Přerov

18:13
18:15

Olomouc hl.n.

18:29
18:31

Česká Třebová

19:12
19:14

Ústí n.Orlicí

19:23
19:24

Choceň

19:35
19:36

Pardubice hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

19:55
20:00

Přelouč

20:09
20:10

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

20:24
20:26

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

20:55

Praha hl.n.

21:02

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

občerstvení (roznášková služba nebo samoobslužný automat)

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDSOK (platí ode dne vyhlášení) (Hulín->Olomouc hl.n.)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Česká Třebová->Přelouč)
  • platí také jízdní doklady IREDO (platí ode dne vyhlášení) (Přelouč->Kolín)
  • platí také jízdní doklady PID (Kolín->Praha hl.n.)
  • platí také jízdní doklady TZK (Luhačovice->Hulín)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Pardubice hl.n.->Přelouč)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku