nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

RR 910 GEMERAN

Košice - Zvolen osob.st.

Aktuální jízdní řád

Košice

5:23

Haniska pri Košiciach

5:33
5:34

Moldava n.Bodvou

5:49
5:50

Rožňava

6:19
6:20

Plešivec

6:29
6:30

Tornaľa

6:43
6:44

Číž kúpele

7:03
7:04

Jesenské

7:17
7:19

Fiľakovo

7:45
7:46

Lučenec

7:58
8:01

Kriváň

8:25
8:26

Detva

8:29
8:30

Zvolen osob.st.

8:48

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozňov možnosť zakúpenia miestenky, nepovinne miestenkový vlak

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

zjednodušená preprava bicyklov pod dohľadom cestujúceho s možnosťou zakúpenia miestenky pre bicykel

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; Informácie získate na čísle Kontaktného centra 18 188

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku