nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Ex 123 Valašský expres

Česká Třebová - Púchov

Aktuální jízdní řád

Česká Třebová

8:59

Zábřeh na Moravě

9:20
9:21

Mohelnice

9:28
9:29

Červenka

9:37
9:38

Olomouc hl.n.

9:49
9:51

Lipník n.Bečvou

10:15
10:16

Hranice na Moravě
Výluka

10:27
10:29

Valašské Meziříčí
Výluka

10:49
10:51

Vsetín
Výluka

11:07
11:09

Horní Lideč
Výluka

11:27
11:29

Púchov

11:52

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

bistrovůz

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu ([Praha hl.n.->]Česká Třebová->Horní Lideč)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

vlak veze přímý vůz

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Česká Třebová->Horní Lideč Gr.)
    Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; +421 244 858 188 (Horní Lideč Gr.->Púchov)
  • platí také jízdní doklady IDSOK (Zábřeh na Moravě->Hranice na Moravě)
  • platí také jízdní doklady IDZK (Valašské Meziříčí->Horní Lideč)
  • pohraniční přechodový bod [CZ/SK]: Lúky p.Makytou št.hr. 11:35

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku