nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1394

Hradec Králové hl.n. - Trutnov hl.n.

Aktuální jízdní řád

Hradec Králové hl.n.

21:02

Smiřice

21:10
21:11

Černožice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

21:13
21:14

Jaroměř

21:18
21:19

Česká Skalice

21:29
21:31

Starkoč

21:36
21:38

Olešnice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

21:44

Červený Kostelec

21:48

Rtyně v Podkrkonoší z.
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

21:52

Rtyně v Podkrkonoší
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

21:55

Malé Svatoňovice

21:57
21:59

Velké Svatoňovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

22:02

Trutnov střed

22:12
22:13

Trutnov hl.n.

22:17

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku