nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Kotkan satama

7:52

Kotka

7:54
7:55

Paimenportti

7:56
7:57

Kyminlinna

8:00
8:01

Kymi

8:04
8:05

Tavastila

8:07
8:08

Inkeroinen

8:19
8:20

Myllykoski

8:26
8:27

Kouvola

8:40

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

Poznámky

  • VR Finnish State Railways; Vilhonkatu 13, 00100 Helsinki Finland; +358 (0)307 10
  • pouze vozy 2. třídy

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku