nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

EC 276 Metropolitan

Budapest-Nyugati pu - Praha hl.n.
+10 min

potvrzené
zpoždění

Poslední známá poloha Tatce odbočka / Odjezd 19.1.2022 18:25

Aktuální jízdní řád

Budapest-Nyugati pu

11:40

Vac

12:05
12:06

Nagymaros-Visegrad

12:18
12:19

Szob

12:30
12:31

Štúrovo

12:41
12:44

Nové Zámky

13:09
13:11

Bratislava hl.st.

14:03
14:06

Kúty

14:47
14:49

Břeclav

15:04
15:07

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

15:36
15:38

Brno-Královo Pole

15:49
15:50

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

17:57
17:58

Další stanice
Praha hl.n.
+10 min
Nástupiště 4

18:42

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu (Břeclav->Praha hl.n.)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • MÁV; Könyves Kálmán krt. 54-60, Budapest (Budapest-Nyugati pu->Štúrovo št.hr.)
    Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; +421 244 858 188 (Štúrovo št.hr.->Kúty Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Kúty Gr.->Praha hl.n.)
  • pohraniční přechodový bod [H/SK]: Štúrovo št.hr.
  • pohraniční přechodový bod [SK/CZ]: Kúty Gr. 14:54

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku