nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

EC 282 Metropolitan Slovenská strela

Nové Zámky - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Nové Zámky

5:00

Šaľa

5:19
5:21

Galanta

5:28
5:30

Bratislava-Vinohrady

5:55
5:57

Bratislava hl.st.
vlak nečeká na žádné přípoje

6:03
6:10

Kúty

6:47
6:49

Břeclav
vlak nečeká na žádné přípoje

7:01
7:07

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

7:37
7:39

Brno-Královo Pole

7:49
7:50

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

9:57
9:58

Praha hl.n.

10:38

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

lůžkový vůz

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

vlak veze přímý vůz

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; +421 244 858 188 (Nové Zámky->Kúty Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Kúty Gr.->Praha hl.n.)
  • pohraniční přechodový bod [SK/CZ]: Kúty Gr. 06:54

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku