nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Vlak je mimořádně v části trasy nahrazen náhradní autobusovou dopravou.

Olomouc hl.n.

7:47

Hlušovice

7:53

Bohuňovice

7:57
7:58

Štarnov

8:01

Šternberk
* Náhradní autobusová doprava, Výluka

8:06
8:09

Uničov
Výluka

8:28
8:31

Troubelice

8:36

Troubelice zast.
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:41

Nová Hradečná
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:43

Libina

8:51

Hrabišín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:58

Nový Malín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:04

Šumperk

9:11

* V případě náhradní autobusové dopravy se o možnosti nástupu a výstupu v této stanici informujte u průvodčího. Uvedené zastávky autobusů jsou pouze orientačního charakteru.

Služby ve vlaku

náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Šternberk->Uničov)

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je vyloučena (Šternberk->Uničov)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Omezení provozu na trase vlaku


Trať 290: úsek Šternberk - Uničov

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku