nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 3909

Kojetín - Rožnov p.Radhoštěm
+17 min

předpokládané
zpoždění

Poslední známá poloha Střítež nad Bečvou / Odjezd 15.6.2021 11:25

Aktuální jízdní řád

Vlak je mimořádně v části trasy nahrazen náhradní autobusovou dopravou.

Kojetín

9:21

Bezměrov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:25

Postoupky
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:27

Kroměříž

9:33
9:51

Hulín

9:59
10:05

Třebětice

10:09
10:11

Holešov

10:15
10:16

Dobrotice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:20

Jankovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:22

Hlinsko p.Hostýnem
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:24

Bystřice p.Hostýnem

10:29
10:30

Loukov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:34

Osíčko
* Náhradní autobusová doprava, Výluka

10:38

Rajnochovice
* Náhradní autobusová doprava, Výluka

10:43

Kunovice-Loučka
Výluka

10:46

Police u Val.Meziříčí
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:51

Branky na Moravě

10:54
10:55

Valašské Meziříčí

11:01
11:12

Krhová
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:15

Hrachovec
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:18

Zašová
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:22

Další stanice
Zubří
+17 min
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:28

Rožnov p.Radhoštěm

11:32

* V případě náhradní autobusové dopravy se o možnosti nástupu a výstupu v této stanici informujte u průvodčího. Uvedené zastávky autobusů jsou pouze orientačního charakteru.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku