nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

IC 407 Chopin

Warszawa Wschodnia - Bohumín

Aktuální jízdní řád

Warszawa Wschodnia

19:39

Warszawa Centralna

19:45
19:49

Warszawa Zachodnia

19:53
19:54

Opoczno Poludnie

20:59
21:02

Wloszczowa Polnoc

21:29
21:30

Miechow

22:05
22:06

Krakow Glowny

22:35
22:57

Krzeszowice

23:14
23:15

Trzebinia

23:23
23:24

Jaworzno Szczakowa

23:34
23:35

Myslowice

23:44
23:45

Katowice

23:57
0:02

Rybnik(PL)

0:46
0:48

Wodzislaw Sl.

1:02
1:03

Chalupki

1:21
1:22

Bohumín

1:28

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

lůžkový vůz

povinná rezervace míst

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vlak veze přímý vůz

Poznámky

  • PKP Intercity; Aleje Jerozolimskie 142 A, 02-305 Warszawa (Warszawa Wschodnia->Bohumín Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Bohumín Gr.->Bohumín)
  • v lůžkovém voze k dispozici i oddíly Deluxe (WC + sprcha)
  • vlak je provozován jako komerční vlak na obchodní riziko společnosti ČD, a.s. (Bohumín Gr.->Bohumín)
  • pohraniční přechodový bod [PL/CZ]: Bohumín Gr. 01:24

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku