nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Adler

13:56

Chosta

14:08
14:10

Sochi

14:30
14:40

Loo

15:10
15:25

Lasarewskaja

16:05
16:10

Tuapse Pass

16:59
17:10

Chadishenskaja

19:03
19:10

Beloretschenskaja

20:57
21:32

Kurgannaja

22:51
22:55

Armawir Tuapsinskij

23:42
23:45

Kavkazskaia

0:42
1:14

Tichorezkaja

2:05
2:10

Rostov Glavnij

6:08
6:35

Nowocherkask

7:47
7:49

Schachtnaja

9:37
9:39

Sulin

10:21
10:23

Lichaja

12:00
12:30

Belaja Kalitwa

13:46
13:48

Tazinskaja

14:56
14:58

Morosowskaja

15:55
16:04

Obliwskaja

17:02
17:04

Surowkino

17:30
17:32

Volgograd

20:05
20:42

Petrow Wal

23:58
0:01

Karamisch

1:46
1:48

Saratov 1 P

3:49
4:26

Sennaja

6:49
6:51

Wolsk 2

7:28
7:31

Balakovo

8:21
8:24

Pugatschewsk

9:46
9:56

Tschapaewsk

12:28
12:30

Samara

13:14
13:52

Kinel

14:34
14:36

Nowootradnaja

15:16
15:18

Pochwistnewo

16:14
16:16

Buguruslan

16:37
16:39

Abdulino

17:55
17:57

Prijutowo

18:32
18:34

Aksakowo

18:55
18:57

Raewka

20:10
20:12

Ufa

22:28
23:04

Ascha

0:35
0:37

Kropatschewo

1:41
1:56

Ust-Kataw

2:23
2:25

Wjasowaja

2:42
2:44

Suleja

3:27
3:29

Berdjausch

3:55
3:57

Slatoust

4:55
4:59

Miass 1

6:06
6:10

Tschebarkul

6:33
6:35

Tscheljabinsk

7:50

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

lůžkový vůz

povinná rezervace míst

Poznámky

  • RŽD; Novaya Basmannaya 2, 107174 Moscow, Rusko
  • lůžkový vůz (vozy)
  • povinná rezervace
  • globální cena

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku