nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Humenné

19:30

Strážske

19:38
19:39

Michalovce

19:50
19:51

Bánovce n.Ondavou

20:01
20:02

Trebišov

20:12
20:13

Košice
nakládka vozidel

20:59
21:57

Kysak

22:09
22:11

Margecany

22:25
22:26

Spišská Nová Ves

22:52
22:53

Poprad-Tatry

23:11
23:32

Liptovský Mikuláš

0:18
0:19

Ružomberok

0:36
0:37

Žilina

1:26
1:41

Čadca

2:06
2:08

Bohumín

2:58
3:28

Ostrava hl.n.

3:35
3:37

Ostrava-Svinov

3:44
3:46

Olomouc hl.n.

4:44
4:47

Česká Třebová
Výluka

5:34
5:36

Pardubice hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje
Výluka

6:15
6:17

Praha hl.n.
vykládka vozidel
Výluka

7:32

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

lůžkový vůz

lehátkový vůz

povinná rezervace míst (Čadca->Praha hl.n.)

do označených vozů možno zakoupit místenku (Humenné->Čadca)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz pro přepravu osobních automobilů a motocyklů

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vlak veze přímý vůz (Bohumín->Praha hl.n.)

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; +421 244 858 188 (Humenné->Čadca Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Čadca Gr.->Praha hl.n.)
  • v lůžkovém voze k dispozici i oddíly Deluxe (WC + sprcha)
  • vlak je provozován jako komerční vlak na obchodní riziko společnosti ČD, a.s. (Čadca Gr.->Praha hl.n.)
  • pohraniční přechodový bod [SK/CZ]: Čadca Gr. 02:14

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku