nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

NJ 456 nightjet

Wien Hbf - Berlin-Charlottenburg

Aktuální jízdní řád

Wien Hbf

22:10

Břeclav
Výluka

23:07
23:50

Ostrava hl.n.
Výluka

1:31
1:33

Bohumín

1:40
2:40

Chalupki

2:46
2:54

Raciborz

3:07
3:22

Kedzierzyn Kozle

3:50
3:56

Opole Glowne

4:23
4:28

Brzeg

4:49
4:50

Wroclaw Glowny

5:13
5:38

Legnica

6:14
6:16

Lubin Gorniczy

6:29
6:30

Glogow

6:56
6:58

Zielona Gora

7:32
7:34

Rzepin

8:20
8:23

Frankfurt(Oder)
zastavuje jen pro výstup

8:44
8:47

Berlin Ostbahnhof
zastavuje jen pro výstup

9:40
9:43

Berlin Hbf
zastavuje jen pro výstup

9:51
9:56

Berlin-Charlottenburg

10:03

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

lůžkový vůz

lehátkový vůz

cestující v mezinárodní přepravě s povinnou rezervací místa k sezení ([Graz Hbf->]Wien Hbf->Břeclav); cestující v mezinárodní přepravě s povinnou rezervací místa k sezení (Bohumín->Berlin-Charlottenburg)

do označených vozů možno zakoupit místenku (Břeclav->Bohumín)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vlak veze přímý vůz

Omezení provozu na trase vlaku


Trať 271: úsek Přerov - Lipník nad Bečvou

Poznámky

  • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Wien Hbf->Břeclav Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Břeclav Gr.->Bohumín Gr.)
    PKP Intercity; Aleje Jerozolimskie 142 A, 02-305 Warszawa (Bohumín Gr.->Frankfurt(O)(Gr))
    Deutsche Bahn AG; Potsdamer Platz 2, 10785 Berlin (Frankfurt(O)(Gr)->Berlin-Charlottenburg)
  • v lůžkovém voze k dispozici i oddíly Deluxe (WC + sprcha)
  • vlak je provozován jako komerční vlak na obchodní riziko společnosti ČD, a.s. (Břeclav Gr.->Bohumín(Gr))
  • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Břeclav Gr. 23:02
  • pohraniční přechodový bod [CZ/PL]: Bohumín(Gr) 02:44
  • pohraniční přechodový bod [PL/D]: Frankfurt(O)(Gr)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku