nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

NJ 457 nightjet

Berlin-Charlottenburg - Wien Hbf

Aktuální jízdní řád

Berlin-Charlottenburg

18:30

Berlin Hbf
zastavuje jen pro nástup

18:37
18:43

Berlin Ostbahnhof
zastavuje jen pro nástup

18:50
18:53

Frankfurt(Oder)
zastavuje jen pro nástup

19:42
19:45

Rzepin

20:05
20:08

Zielona Gora

20:51
20:52

Glogow

21:26
21:27

Lubin Gorniczy
zastavuje jen pro nástup

21:53
21:54

Legnica
zastavuje jen pro nástup

22:08
22:09

Wroclaw Glowny

22:43
23:08

Brzeg
zastavuje jen pro nástup

23:31
23:32

Opole Glowne

23:54
23:55

Kedzierzyn Kozle

0:23
0:26

Raciborz

0:52
0:56

Chalupki
zastavuje jen pro nástup

1:10
1:13

Bohumín

1:19
2:15

Ostrava hl.n.
Výluka

2:22
2:24

Břeclav
Výluka

4:10
5:49

Wien Hbf

7:00

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

lůžkový vůz

lehátkový vůz

cestující v mezinárodní přepravě s povinnou rezervací místa k sezení (Berlin-Charlottenburg->Bohumín); cestující v mezinárodní přepravě s povinnou rezervací místa k sezení (Břeclav->Wien Hbf[->Graz Hbf])

do označených vozů možno zakoupit místenku (Bohumín->Břeclav)

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vlak veze přímý vůz

Omezení provozu na trase vlaku


Trať 271: úsek Přerov - Lipník nad Bečvou

Poznámky

  • Deutsche Bahn AG; Potsdamer Platz 2, 10785 Berlin (Berlin-Charlottenburg->Frankfurt/O(Gr))
    PKP Intercity; Aleje Jerozolimskie 142 A, 02-305 Warszawa (Frankfurt/O(Gr)->Bohumín Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Bohumín Gr.->Břeclav Gr.)
    ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Břeclav Gr.->Wien Hbf)
  • v lůžkovém voze k dispozici i oddíly Deluxe (WC + sprcha)
  • vlak je provozován jako komerční vlak na obchodní riziko společnosti ČD, a.s. (Bohumín Gr.->Breclav(Gr))
  • pohraniční přechodový bod [D/PL]: Frankfurt/O(Gr)
  • pohraniční přechodový bod [PL/CZ]: Bohumín Gr. 01:14
  • pohraniční přechodový bod [CZ/A]: Breclav(Gr) 05:53

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku