nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

IC 515 Pendolino

Františkovy Lázně - Bohumín

Aktuální jízdní řád

Františkovy Lázně

14:27

Cheb

14:34
14:36

Mariánské Lázně

14:52
14:54

Planá u Mar.Lázní

15:04
15:05

Stříbro

15:26
15:27

Plzeň-Jižní Předměstí

15:48

Plzeň hl.n.
Výluka

15:52
16:00

Praha-Smíchov
Výluka

17:12
17:14

Praha hl.n.
na vlak SC 515

17:21
17:42

Praha-Libeň
Výluka

17:48
17:49

Pardubice hl.n.
Výluka

18:42
18:43

Olomouc hl.n.
Výluka

19:59
20:01

Ostrava-Svinov
zastavuje jen pro výstup vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

20:59

Ostrava hl.n.
zastavuje jen pro výstup vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

21:07

Bohumín

21:15

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

povinná rezervace míst (Praha hl.n.->Bohumín)

do označených vozů možno zakoupit místenku (Františkovy Lázně->Praha hl.n.)

bistrovůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

vlak nečeká na žádné přípoje

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • cestující s platným jízdním dokladem ČD pro minimálně celý vyznačený úsek může tyto vlaky využít ve vyznačeném úseku bez povinné rezervace místa k sezení (Praha-Smíchov->Praha-Libeň)
  • platí také jízdní doklady IDP pouze v případě, že cestující má současně aktivováno časové předplatné jízdné pro všechny tarifní zóny, kterými projíždí (Mariánské Lázně->Plzeň hl.n.)
  • vlak je provozován jako komerční vlak na obchodní riziko společnosti ČD, a.s. (Praha hl.n.->Bohumín)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku