nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

rj 74 Vindobona

Graz Hbf - Praha hl.n.
+2 min

potvrzené
zpoždění

Poslední známá poloha Brno-Horní Heršpice / Odjezd 15.6.2021 12:35

Aktuální jízdní řád

Graz Hbf

8:26

Bruck/Mur

9:01
9:03

Kapfenberg

9:08
9:09

Mürzzuschlag

9:30
9:32

Semmering

9:44
9:46

Wiener Neustadt Hbf

10:28
10:32

Wien Meidling

10:55
10:57

Wien Hbf

11:02
11:10

Břeclav

12:04
12:07

Další stanice
Brno hl.n.
+2 min
Nástupiště 2 / kolej 2 vlak nečeká na žádné přípoje

12:37
12:39

Brno-Královo Pole
Nástupiště 3 / kolej 2

12:49
12:50

Kolín

14:57
14:58

Praha hl.n.

15:38

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy s třídou Business

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Bonusové služby

Poznámky

  • ÖBB Personenverkehr; Am Hauptbahnhof 2, 1100 Wien (Graz Hbf->Břeclav Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Břeclav Gr.->Praha hl.n.)
  • v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa
  • pohraniční přechodový bod [A/CZ]: Břeclav Gr. 12:00

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku