nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Beroun

8:13

Králův Dvůr

8:16

Králův Dvůr-Popovice

8:19

Zdice

8:22
8:23

Stašov

8:25
8:26

Praskolesy

8:28
8:29

Hořovice

8:32
8:35

Cerhovice

8:39
8:40

Kařez

8:44
8:45

Kařízek

8:47
8:48

Mýto

8:50
8:51

Holoubkov

8:53
8:54

Svojkovice

8:57

Rokycany

9:01
9:02

Klabava

9:05
9:06

Ejpovice

9:08

Plzeň-Doubravka

9:14

Plzeň hl.n.

9:18

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku