Pro firmy
kosik

Věrnostní program ČD Body

 • Zaregistrujte se
 • Aktivujte si věrnostní program ČD Body
 • Sbírejte body za nákupy v e-shopu
 • Vyberte si odměnu za nasbírané body

Opět jsme rozšířili nabídku benefitů pro naše zákazníky. Jestliže chodíte rádi do kina, neváhejte a pořiďte si voucher na 1+1 vstupenku do kina Ponrepo v Praze. Jedno z posledních kin promítající filmy z filmových kopií. K vidění jsou i němé filmy s hudebním doprovodem, nebo současné snímky. Galerie výtvarného umění v Ostravě pro vás také připravila 1 vstupenku zdarma k jedné zakoupené vstupence. Za 40 bodů můžete využít služby prvního českého carsharingu Autonapůl, anebo za 60 bodů internetovou nebo satelitní televizi Telly. A nezapomeňte si každý měsíc na svém účtu zkontrolovat expiraci bodů, která je 24 měsíců ode dne, kdy body můžete poprvé uplatnit. Více novinek zde.

Vyberte si odměnu

Místenka SC Pendolino

Místenka SC Pendolino

Rezervace místa do 2. třídy vlaku SuperCity Pendolino ve vnitrostátní přepravě

100bodů

Sleva ve výši 100 % na rezervaci místa do 2. třídy SuperCity Pendolino ve vnitrostátní přepravě. Komfortní a nejrychlejší spojení vybraných měst. K dispozici také wifi.

Celodenní jízdenka pro kolo

Celodenní jízdenka pro kolo

Sleva 100 % na celodenní jízdenku pro kolo

100bodů

Sleva ve výši 100 % na celodenní jízdenku pro kolo. Platí pro všechny vlaky s možností přepravy kol. Sleva se nevztahuje na rezervaci jízdního kola. V některých vlacích je možné tuto službu využít. Ve vybraných vlacích, kde je rezervace místa pro kolo povinná, je nutné zakoupit k celodenní jízdence pro kolo i místenku.

Skupinová víkendová jízdenka regionální

Skupinová víkendová jízdenka regionální

Sleva 100 % pro region dle vlastního výběru

150bodů

Sleva ve výši 100 % na vámi zvolenou víkendovou jízdenku regionální. Jednodenní cestování vlakem po zvoleném kraji v sobotu, neděli nebo státní svátek až pro 2 dospělé a 3 děti.

Jednosměrná jízdenka do 2. třídy

Jednosměrná jízdenka do 2. třídy

Sleva 100 % na vnitrostátní jednosměrnou jízdenku do 2. třídy pro 1 osobu

200bodů

Sleva ve výši 100 % na jednosměrnou jízdenku do 2. třídy pro 1 osobu.

Časový doplatek do 1. třídy

Časový doplatek do 1. třídy

Sleva 100 % na časový doplatek do 1. třídy na týden

250bodů

Sleva ve výši 100 % na časový doplatek do 1. třídy na týden.

Skupinová víkendová jízdenka celostátní

Skupinová víkendová jízdenka celostátní

Sleva 100 % na jízdenku pro celou ČR

300bodů

Sleva ve výši 100 % na víkendovou jízdenku celostátní. Jednodenní cestování vlaky ČD po celé ČR v sobotu, neděli nebo státní svátek až pro 2 dospělé a 3 děti.

Celodenní jízdenka (celostátní)

Celodenní jízdenka (celostátní)

Sleva 100 % na Celodenní jízdenku pro 1 osobu

350bodů

100% sleva na Celodenní jízdenku (platnou ve všech vlacích ČD na území ČR) pro 1 osobu na vámi zvolený den.

Jednosměrná jízdenka do 1. třídy

Jednosměrná jízdenka do 1. třídy

Sleva 100 % na vnitrostátní jednosměrnou jízdenku do 1. třídy pro 1 osobu

400bodů

Sleva ve výši 100 % na jednosměrnou jízdenku do 1. třídy pro 1 osobu.

Slevová aplikace IN 25 pro držitele ZTP

Slevová aplikace IN 25 pro držitele ZTP

100% sleva na roční IN 25 pro držitele ZTP a ZTP/P

400bodů

Sleva ve výši 100 % na roční aplikaci IN 25 1/4 pro držitele ZTP a ZTP/P pro pohodlné cestování.

Slevová aplikace IN 25 pro dospělé

Slevová aplikace IN 25 pro dospělé

100% sleva na roční IN 25 pro cestující od 26 let

400bodů

Sleva ve výši 100 % na roční aplikaci IN 25 1/1 pro cestující od 26 let. Získáte slevu ve výši 25 % z Flexi základního jízdného, cenové zvýhodnění na traťové jízdenky, Flexi zvýhodněné jízdenky a Vázané jízdenky. Převod (doplatek) do vyšší aplikace není možný.

Divadlo MeetFactory

Divadlo MeetFactory

Voucher na představení do divadla

10bodů

Voucher na představení do divadla MeetFactory získáte za 10 bodů. Po předložení tohoto voucheru společně se zakoupenou jednou vstupenkou v předprodeji na níže uvedeném emailu na pokladně divadla MeetFactory (Ke Sklárně 15, Praha 5) získáte druhou vstupenku zdarma. K získání druhé vstupenky zdarma kontaktujte po vygenerování voucheru předprodej MeetFactory na sales@meetfactory.cz.

Voucher lze uplatnit na představení z vlastní produkce Divadla MeetFactory (tj. těch, která nejsou v programu uvedena jako „Host“).

MeetFactory je neziskové mezinárodní centrum současného umění založené v roce 2001 umělcem Davidem Černým. Divadlo MeetFactory bylo založeno v roce 2008. Od té doby uskutečnilo ve vlastní produkci několik desítek inscenací a vydobylo si svébytné místo na pražské divadelní mapě.

Více informací o představeních a cenách vstupenek

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Voucher je vydán s platností 6 měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.

Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.

Divadlo HaDivadlo

Divadlo HaDivadlo

Voucher na představení do HaDivadla

20bodů

Po předložení voucheru společně se zakoupenou jednou vstupenkou v pokladně HaDivadla v Alfa pasáži (Poštovská 8d, 602 00 Brno) získáte druhou vstupenku zdarma.
Rezervace je možná dopředu na e-mailu pokladna@hadivadlo.cz nebo telefonicky na čísle +420 530 330 869.
Voucher je vydán s platností 3 měsíců. V případě, že jej v daném období nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.
Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.
Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.
Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.

HaDivadlo je brněnská divadelní scéna s tradicí v samém centru Brna. Původně Hanácké divadlo bylo založeno v polovině sedmdesátých let v Prostějově. Po následné transformaci na HaDivadlo a přesunu do Brna se stalo součástí Centra experimentálního divadla. Za více než čtyřicet let své existence si v českém divadelním kontextu vybudovalo jméno divadelní scény s osobitým pohledem na svět a vlastní poetikou. 

Aktuální program

Muzeum hlavního města Prahy

Muzeum hlavního města Prahy

Voucher na 30% slevu na vstup do objektů muzea

20bodů

Voucher na slevu 30 % lze uplatnit na vstupné pro dospělého v těchto objektech Muzea hlavního města Prahy, a to konkrétně: Hlavní budova Na Poříčí 1554/ 52, Praha 8 – Florenc, Zámecký areál Ctěnice, Bohdanečská 1, 190 00 Praha 9 – Vinoř, dům U Zlatého prstenu, Týnská 630/6, 110 00 Praha 1 – Staré Město. Více informací o nabízené službě/produktu v rámci programu ČD Body získáte zde: www.muzeumprahy.cz

Voucher je vydán s platností 1 rok. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.

Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha

Voucher na slevu 100 Kč na všechna představení Národního divadla

20bodů

Voucher na slevu 100 Kč platí při nákupu jedné vstupenky na představení z repertoáru Národního divadla v Praze, a to při nákupu online či na kterékoli z pokladen ND. Při nákupu online zvolte možnost Vyberte si slevu a do zobrazeného pole s textem Zadejte číslo poukázky opište kód voucheru. Následně klikněte na zlaté plus a částka se Vám odečte z ceny vstupenky.

Voucher je vydán s platností 6 měsíců. V případě, že není v dané době využit, propadá bez náhrady. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. 

Voucher není možné uplatnit na představení hostujících souborů, pronájmy, koncerty a dárkové poukazy. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Národní divadlo je reprezentativní scénou České republiky. Je jedním ze symbolů národní identity a součástí evropského kulturního prostoru. Dnešní podobu Národního divadla tvoří čtyři umělecké soubory – Opera, Činohra, Balet a Laterna magika – a pod uměleckou správu divadla patří čtyři scény – Národní divadlo, Státní opera, Stavovské divadlo a Nová scéna.

Více informací získáte na www.narodni-divadlo.cz
 

Buran Teatr

Buran Teatr

Voucher na jednu vstupenku zdarma k jedné zakoupené vstupence

20bodů

Voucher na jednu vstupenku zdarma k jedné zakoupené vstupence na představení divadla BuranTeatru je možné získat již za 20 věrnostních bodů. Voucher lze uplatnit jako slevový kód při nákupu vstupenky na představení v pokladně divadla (pokladna je otevřena vždy půl hodiny před představením), nebo na předprodejním místě v naší kavárně Black Box Cafe. Vstupenku si můžete rezervovat také předem na  vstupenky@buranteatr.cz. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat  na tel. čísle  +420 774 492 131, nebo nám napsat na výše zmíněnou e-mailovou adresu.  

Divadlo BuranTeatr je centrum současné nezávislé scénické tvorby v Brně - je tvůrčí platformou se zaměřením na novou činohru, fyzické divadlo a hraniční divadelní formy. BuranTeatr působí na nezávislé brněnské divadelní scéně již 15 let. Věnuje se podpoře tvorby, tvůrců a vytváří komunity se zájmem o živé umění. 

Voucher 1+1 je možné uplatnit pouze na představení BuranTeatru a je vydán s platností na šest měsíců. Více informací o programu a vstupenkách naleznete zde

Voucher je nepřenosný a v případě, že jej v daném období nevyužijete, propadá bez možnosti náhrady. Na voucher nelze čerpat další slevy a akce, není ho možné vyměnit za peníze ani stornovat.  
 

 

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi

Voucher na jednu vstupenku zdarma k jedné zakoupené vstupence

20bodů

Poznejte renesanční perlu města Chrudimi Mydlářovský dům, ve kterém Muzeum loutkářských kultur (MLK) sídlí. Vystoupejte až na věž a dopřejte si pohled na historické centrum i panorama Železných hor. 

Navštivte stálou expozici Magický svět loutek, kde můžete loutky nejen vidět, ale sami si jejich vedení vyzkoušet. Seznamte se s historií českého loutkářství, které je součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Nahlédněte i do světa Orientu a jeho exotických vodních nebo stínových loutek. Pohodlně se usaďte a zhlédněte loutková představení z celého světa nebo se zaposlouchejte do loutkových her z archivu muzea. Nezapomeňte také zavítat na některou z tematických výstav.

Zakupte si jednu vstupenku (plné vstupné) a následně obdržíte druhou vstupenku zdarma (plné nebo snížené vstupné).

Voucher je vydán s platností na 1 rok. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. 

Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. 

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce. 

Vytištěný voucher lze uplatnit na pokladně MLK. 

Více informací o vstupném a otvírací době muzea najdete na www.puppets.cz.
 

Dramox – divadlo online

Dramox – divadlo online

25% sleva na měsíční předplatné Dramox

25bodů

Trojan, Hofmann, Tomicová a další herecké hvězdy kdykoliv u vás doma? Bavte se na Dramoxu divadlem, které si můžete pohodlně pustit ve své televizi, počítači nebo mobilu. Vyberte si z 300+ představení online. Na Dramox.cz si kdykoliv můžete zlepšit náladu skvělou komedií, uspat děti pohádkou nebo si třeba dát romantické rande s divadlem. S věrnostními body Českých drah získáte měsíční předplatné se slevou 25 %.

Předplaťte si Dramox a zažijte divadlo jinak:

 • vyzkoušejte 7 dní zdarma
 • 300+ divadelních představení okamžitě k přehrání 
 • legendární inscenace z českých divadel včetně Dejvického
 • uvidíte i představení, která se již nehrají nebo jsou dlouhodobě vyprodaná
 • opera, balet, muzikál, nový cirkus a další divadelní show z celého světa 
 • 25 věrnostních bodů ČD = Dramox na 1 měsíc za 225 Kč (sleva 25 %, ušetříte 74 Kč, běžná cena 299 Kč)

Sleva platí pouze na jeden měsíc předplatného. Každý další měsíc je již za plnou cenu, anebo si můžete pořídit další slevový voucher.

Voucher je vydán s platností na 3 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. 

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. 

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce. 

Více o divadle online na dramox.cz
 

Národní divadlo Brno

Národní divadlo Brno

Voucher na představení do Národního divadla Brno získáte za 30 bodů.

30bodů

Voucher proměníte za 30% slevu na vstupenku na představení z repertoáru Národního divadla Brno na pokladnách v Zákaznickém centru na Dvořákové 11, nebo na všech večerních pokladnách hracích prostor NdB.

Rezervaci můžete dopředu učinit na e-mailu obchodni@ndbrno.cz či telefonicky na čísle 542 158 120.

Voucher se není možné uplatnit na premiéry, hostující pronájmy, koncerty a cizí akce.

Slevy se nesčítají. Voucher nemůže být kombinován s jiným nárokem na slevu.

Voucher je vydán s platností 3 měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.

Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.

Národní divadlo Brno, to znamená opera, činohra, balet ve třech krásných divadelních budovách. Janáčkovo divadlo, Mahenovo divadlo, divadlo Reduta. Po dobu rekonstrukce Janáčkova divadla pro vás Národní divadlo Brno připravuje nové nečekané zážitky v podobě inscenací na netradičních místech. Můžete se například těšit na baletní představení West Side Story na brněnském výstavišti v pavilonu P nebo Rozmarné léto Vladislava Vančury v pravém nefalšovaném cirkusovém šapitó, které bude stát v parku Lužánky.

Aktuální program naleznete zde.

Kino Národního filmového archivu Ponrepo v Praze

Kino Národního filmového archivu Ponrepo v Praze

Jedna vstupenka zdarma k jedné zakoupené vstupence

40bodů

Ponrepo je kinem Národního filmového archivu, které se nachází v historickém areálu Konvikt. Konviktský sál se stal jedním z hlavních kulturních center Prahy konce osmnáctého století a kinosál tak disponuje jedinečnou atmosférou. Jde o jedno z posledních kin promítající filmy z filmových kopií, zejména ze sbírek NFA, ale na programu jsou také klíčové současné snímky, kultovní midnight movies či němé filmy s živým hudebním doprovodem.

Zakupte si jednu vstupenku (plné vstupné) a následně obdržíte druhou vstupenku zdarma (plné nebo snížené vstupné).

Voucher je vydán s platností na 1 rok. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. 

Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. 

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce. 

Více informací o vstupném a otevírací době najdete na www.ponrepo.nfa.cz
 

Divadlo v Dlouhé

Divadlo v Dlouhé

Voucher na jednu vstupenku zdarma k jedné zakoupené vstupence

40bodů

Divadlo v Dlouhé je repertoárové divadlo, které najdete v centru Prahy. Vyznačuje se žánrovou a stylovou pestrostí. Inscenace Divadla v Dlouhé často využívají muzikantského, pěveckého a pohybového potenciálu herců. Dalším specifickým rysem divadla je kontaktnost jeho představení a kolektivní herecká souhra. V uplynulých letech vyrostla v divadle řada skutečných hereckých osobností, či dokonce hvězd, přesto je to zejména společná energie a kolektivní duch, které sem stále přitahují diváky. Divadlo v Dlouhé získalo také řadu ocenění odborné kritiky a neméně diváckých cen.

Víc informací o divadle a jeho programu najdete na www.divadlovdlouhe.cz

Voucher je vydán s platností 6 měsíců. V případě, že není v dané době využit, propadá bez náhrady.

Voucher lze uplatnit pouze po předložení v tištěné formě v pokladně Divadla v Dlouhé (Dlouhá 39, Praha 1, tel. 221 778 629, 605 010 774,) ve všední dny od 12 do 19 hod., pokud není na webu divadla uvedena jiná otevírací doba. Nevztahuje se na hosty, pronájmy, zadaná, benefiční a silvestrovská představení a na inscenaci Jak jsem se ztratil.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.
 

Městské divadlo Brno

Městské divadlo Brno

Voucher na představení do Městského divadla Brno získáte za 50 bodů.

50bodů

Za 50 bodů získáte voucher na slevu až dvou vstupenek se slevou 50 % na představení z repertoáru Městského divadla Brno.

Sleva bude uplatněna po předložení voucheru na centrálních pokladnách Městského divadla Brno, Lidická 1863/16 Brno, v pracovních dnech od 8.00 do 18.00 hod.

 • Voucher nelze uplatnit na večerních pokladnách.
 • Rezervaci můžete dopředu učinit na www.mdb.cz nebo telefonicky na tel. čísle 533 316 360 a také skrze e-mail komercni@mdb.cz.
 • Voucher není možné uplatnit na premiéry, zakoupená představení či hostující představení.
 • Voucher nemůže být kombinován s jiným nárokem na slevu.
 • Voucher je vydán s platností tří měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady.
 • Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.
 • Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze a neopravňuje k přednostnímu nákupu vstupenek.

Městské divadlo Brno nabízí širokou škálu činoherních a muzikálových inscenací na špičkové světové úrovni, o které svědčí celá řada ocenění nejen pro divadlo jako celek, ale také pro jednotlivé inscenace, tvůrce či protagonisty.

V současné době tvoří repertoár divadla téměř šedesát inscenací a díky vysoké profesionalitě našeho souboru se mohou diváci těšit z pestré divadelní nabídky každý měsíc.

Kromě naší činoherní a muzikálové scény, které patří k nejmodernějším divadelním chrámům v Evropě, soubor disponuje navíc ještě letní open air scénou - Biskupským dvorem. Tento dech beroucí prostor s nejneuvěřitelnější a omračující kulisou, gotickou katedrálou sv. Petra a Pavla, najdete přímo v centru Brna v blízkosti Zelného trhu.

Více informací o programu a cenách vstupenek naleznete zde.

Divadla ABC, KOMEDIE a ROKOKO

Divadla ABC, KOMEDIE a ROKOKO

Voucher na představení do divadel

50bodů

Voucher na představení do divadel ABC, KOMEDIE a ROKOKO získáte za 50 bodů. Po předložení voucheru na centrální pokladně (Vodičkova 32, spojovací pasáž mezi Lucernou a divadlem ABC, Praha 1) a současně zakoupením jedné vstupenky získáte druhou vstupenku zdarma.

Voucher lze uplatnit na vstupenky na představení z vlastní produkce divadel ABC, Komedie a Rokoko do 1. a 2. cenové zóny. 

Voucher nelze uplatnit na představení Shirley Valentine, Vím, že víš, že vím, Na Zlatém jezeře, Lazarus a silvestrovská představení.

Voucher je vydán s platností 3 měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze

Více informací o představeních a cenách vstupenek

Divadlo Bez zábradlí

Divadlo Bez zábradlí

Voucher na jednu vstupenku zdarma k jedné zakoupené vstupence.

50bodů

Divadlo Bez zábradlí sídlí v historickém paláci Adria v centru Prahy a nabízí kulturní zážitek v příjemném prostředí, postavený na hereckých osobnostech a kvalitních titulech.

Voucher 1+1 lze uplatnit na představení 2x Woody Allen, Garderobiér, Art, Mnoho povyku pro nic, Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu, Další roky ve stejnou dobu, Terasa, Kdes to byl (a) v noci?, Kvartet, Po konci světa a Iliada.

Voucher je možné uplatnit pouze po předložení na pokladně Divadla Bez zábradlí https://www.bezzabradli.cz/aktualne/pokladna-otevrena

Voucher je vydán s platností 6 měsíců. V případě, že není v dané době využit, voucher propadá bez náhrady. 

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. 

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o Divadle Bez zábradlí a jeho repertoáru naleznete na www.bezzabradli.cz, na Facebooku či Instagramu.
 

Muzeum Karla Zemana

Muzeum Karla Zemana

Voucher na dětskou vstupenku zdarma.

50bodů

Při nákupu dospělé či seniorské vstupenky na pokladně Muzea Karla Zemana získáte s voucherem od Českých drah za 50 bodů dětskou vstupenku (do 15 let) ZDARMA.

Malostranské filmové Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce Karla Zemana a jeho filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Je atraktivní jak pro děti, tak i pro jejich rodiče a prarodiče. Málokterý Čech totiž Karla Zemana a jeho nejslavnější díla – Cestu do pravěku, Vynález zkázy nebo Barona Prášila - nezná. Vstupte do světa fantazie jednoho z nejvýznamnějších umělců minulého století a proleťte se na dělové kouli, létajícím stroji nebo okřídlených koních barona Prášila. Odnesete si ty nejkouzelnější vzpomínky, protože v Muzeu Karla Zemana je focení a natáčení DOPORUČENÉ.

Více informací naleznete na: www.muzeumkarlazemana.cz

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy. Voucher lze uplatnit pouze na pokladně Muzea Karla Zemana a lze uplatnit pouze jednou. Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze. Platnost voucheru je 6 měsíců, pak voucher bez náhrady propadá

Dramox – divadlo online

Dramox – divadlo online

33% sleva na roční předplatné Dramox

50bodů

Trojan, Hofmann, Tomicová a další herecké hvězdy kdykoliv u vás doma? Bavte se na Dramoxu divadlem, které si můžete pohodlně pustit ve své televizi, počítači nebo mobilu. Vyberte si z 300+ představení online. Na Dramox.cz si kdykoliv můžete zlepšit náladu skvělou komedií, uspat děti pohádkou nebo si třeba dát romantické rande s divadlem. S věrnostními body Českých drah získáte roční předplatné se slevou 33 %.

Předplaťte si Dramox a zažijte divadlo jinak:

 • vyzkoušejte 7 dní zdarma
 • 300+ divadelních představení okamžitě k přehrání 
 • legendární inscenace z českých divadel včetně Dejvického
 • uvidíte i představení, která se již nehrají nebo jsou dlouhodobě vyprodaná
 • opera, balet, muzikál, nový cirkus a další divadelní show z celého světa
 • 50 věrnostních bodů ČD = Dramox na 1 rok za 1 990 Kč (sleva 33 %, ušetříte 1 000 Kč, běžná cena 2 990 Kč)

Sleva platí pouze na  jeden rok předplatného. Každý další rok je již za plnou cenu, anebo si můžete pořídit další slevový voucher. 

Voucher je vydán s platností na 3 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. 

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. 

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce. 

Více o divadle online na dramox.cz

Galerie výtvarného umění v Ostravě

Galerie výtvarného umění v Ostravě

Jedna vstupenka zdarma k jedné zakoupené vstupence

50bodů

Poznejte největší sbírkotvornou galerii Moravskoslezského kraje. Sbírka Galerie výtvarného umění v Ostravě (GVUO) čítá více než 23 tisíc uměleckých předmětů slavných českých, ale i zahraničních autorů. 

Prohlédněte si aktuální krátkodobé výstavy v Domě umění, památkově chráněné budově z roku 1926, která patří mezi skvosty prvorepublikové ostravské architektury. 

Stálá expozice Dům umění v Ostravě vás seznámí s příběhem vzniku této unikátní cihlové stavby a představí vám umělecká díla získaná do sbírky GVUO právě v tomto období. 

Zúčastněte se také tvůrčích dílen a vezměte s sebou všechny členy rodiny od batolat až po seniory. Nenechte si ujít ani komentované prohlídky výstav, přednášky na historická a umělecká témata, literární čtení nebo třeba i koncerty. Aktuální program naleznete na www.gvuo.cz 


Zakupte jednu vstupenku (plné vstupné) a následně obdržíte druhou vstupenku zdarma (plné nebo snížené vstupné).

Voucher je vydán s platností na 1 rok. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. 

Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. 

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce. 

Vytištěný voucher lze uplatnit na pokladně GVUO. 

Více informací o vstupném a otvírací době muzea najdete na www.gvuo.cz.
 

Železniční muzeum Lužná u Rakovníka

Železniční muzeum Lužná u Rakovníka

Voucher na vstup do muzea

100bodů

Voucher na vstup do Železničního muzea v Lužné u Rakovníka získáte za 100 bodů. Po předložení voucheru v Muzeu Lužná u Rakovníka, 9. května 255, Lužná získáte volný vstup pro 1 osobu.

Voucher je vydán s platností 12 měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Více informací o expozici a otevírací době

Hamleys Karta

Hamleys Karta

Voucher na slevu 30 % na Hamleys Kartu s kreditem 500 Kč

10bodů

Zábava začíná v Hamleys! Hračkářství a zábavní park v jednom je domovem známých značek a unikátních atrakcí světové úrovně. 

Při zakoupení voucheru přes věrnostní program Českých drah, ČD Body, získáváte slevu 30 % na Hamleys Kartu s nabitým kreditem v hodnotě 500 Kč.

S registrovanou Hamleys Kartou máte 10% slevu na veškeré nezlevněné zboží a slevu 10-15 % na vybrané atrakce. Kredit 500 Kč můžete využít na placení vybraných atrakcí.

Hamleys Kartou je možné zaplatit tyto atrakce:

 • Benátský kolotoč 
 • Zrcadlové bludiště 
 • Autíčka na dálkové ovládání
 • Bagry na míčky 
 • Arkádová VR hra DIVR 

Karta je registrována na zákazníka. Karta a její kredit mají neomezenou platnost. Za kredity na kartě není možno nakupovat zboží ani je směnit za peníze. 

Hamleys Kartu si vyzvednete na prodejně Hamleys Na Příkopě 854/14, na informacích pro zákazníky. Pro uplatnění slevy použijte svůj voucher ať už v tištěné nebo elektronické podobě.  

Více informací o produktu naleznete na www.hamleys.cz/atrakce

Voucher ČD je vydán s platností 3 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.
 

Prague City Tourism Petřínská rozhledna

Prague City Tourism Petřínská rozhledna

Voucher na 1+1 vstupenku zdarma

20bodů

Děti, trampové a romantici rádi cestují vlakem, protože vlaky jsou odedávna symbolem dálek – cest do neznáma po stříbrných stuhách kolejí, které rozšiřují náš horizont. Rozhledny naopak symbolizují výšku, vertikálu lidského života. Jedno přechází do druhého. Vy teď máte skvělou možnost přeměnit dálku zpátky na výšku. Ve spolupráci s Prague City Tourism a.s. jsme pro vás připravili zajímavou akci; 1+1 vstupenku zdarma. Za 20 věrnostních bodů si můžete v pokladně IC Petřínské rozhledny k jedné zakoupené vstupence vyžádat jednu volnou. Spolu se svým doprovodem si pak už jen užívejte samotný výstup na rozhlednu i nezapomenutelný výhled nejen na celou metropoli, ale i daleko za její hranice. V duchu se přitom můžete přenést až do daleké Paříže, neboť Petřínská rozhledna je zmenšenou nápodobou Eiffelovy věže. Udělejte si proto výlet do Prahy častěji – a nejlépe vlakem. Sbírejte věrnostní body za cestování s Českými drahami a zažijte na Petříně pocit, že Vám Praha leží u nohou!


Vytištěný voucher lze uplatnit na pokladně Petřínské rozhledny. Postup uplatnění voucheru je následující:
•    Zákazník předloží vytištěný voucher v pokladně Petřínské rozhledny.
•    Informační pracovník ověří platnost voucheru.
•    Zákazník si zakoupí jakoukoli vstupenku na rozhlednu a následně obdrží druhou vstupenku zdarma. 

Voucher je vydán s platností 3 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o nabízené službě získáte zde.

Prague City Tourism Historická tramvaj

Prague City Tourism Historická tramvaj

Voucher na odměnu 1 + 1 24hodinová jízdenka na Turistickou tramvaj

20bodů

Víte, co mají společného vlaky a tramvaje? Přece koleje! A právě pro milovníky cestování připravily České dráhy a Prague City Tourism speciální akci. 

Stačí jen maličkost – 20 věrnostních bodů Českých drah. Za ty se totiž můžete svézt historickou tramvají číslo 42 po Praze. Ale pozor! Rozhodně nepojedete sami! Pokud se prokážete voucherem z věrnostního programu ČD Body, obdržíte k jedné zakoupené jízdence jednu jízdenku zdarma. A není to jízdenka obyčejná. Její platnost je 24 hodin, během kterých se můžete vozit po metropoli a užívat si město z docela jiné perspektivy. Tramvaj Vás proveze po těch nejkrásnějších místech Prahy. Vy si kromě nádherných výhledů vychutnáte atmosféru dobových vozů, které přepravovaly pasažéry už za císařpána. To ale není zdaleka všechno – představte si, že můžete kdykoliv a kdekoliv nastoupit i vystoupit. Ideální pro ty, kteří si chtějí prohlídnout památky zblízka nebo pro ty, kteří nechtějí mít puchýře od celodenního chození uličkami Prahy. Můžete si být jistí, že Vám neuniknou například nejkrásnější pražské věže, kolem kterých právě trasa historické tramvaje vede.

Tak honem, sbírejte věrnostní body Českých drah a pak už jen račte nastupovat! Šťastnou cestu!

Voucher lze uplatnit ve voze Turistické tramvaje na lince č. 42, kdykoli během pravidelného provozu Turistické tramvaje. Postup uplatnění voucheru je následující:

 • Zákazník předloží voucher informačnímu pracovníkovi Partnera v Turistické tramvaji.
 • Informační pracovník ověří platnost voucheru.
 • Zákazník si zakoupí 24hodinovou jízdenku na Turistickou tramvaj u průvodčího v Turistické tramvaji a následně od informačního pracovníka bezplatně obdrží bonusovou 24hodinovou jízdenku.

Voucher je vydán s platností 3 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o nabízené službě získáte zde.

Hamleys Pass

Hamleys Pass

Voucher na slevu 10 % na Hamleys Pass

20bodů

Zábava začíná v Hamleys! Hračkářství a zábavný park v jednom je domovem známých značek a unikátních atrakcí světové úrovně. 

Nový Hamleys Pass je univerzální vstupenka, která zajistí vstup na všechny atrakce za exkluzivní cenu! Můžete se těšit na zážitek ve virtuální realitě DIVR, návštěvu Motýlího domu Papilonia, nejmodernější arkádové hry od GameCity, laser game arénu Mercuria a samozřejmě klasické Hamleys atrakce – zrcadlové bludiště, benátský kolotoč, autíčka na dálkové ovládání a bagry! Na závěr si na památku odnesete fotku z našeho YouBoxu!

S Hamleys Passem můžete ušetřit až 30 % na ceně vstupného! A s věrnostním programem ČD Body od Českých drah získáváte slevu dalších 10%! 

Váš Hamleys Pass si vyzvednete na prodejně Hamleys Na Příkopě 854/14, na informacích pro zákazníky. Pro uplatnění slevy použijte svůj voucher ať už v tištěné nebo elektronické podobě.

Hamleys Pass má platnost 12 měsíců od jeho zakoupení, není vázaný na osobu a nemusí se využít najednou. V případě, že Hamleys Pass v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. Hamleys Pass není možné po započetí platnosti stornovat. 

Více informací o produktu a jednotlivých atrakcích naleznete na www.hamleys.cz/hamleyspass 

Voucher ČD je vydán s platností 3 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.
 

Premiant City Tour

Premiant City Tour

Voucher na 30% slevu na plavby nebo prohlídky s Premiant City Tour

30bodů

Voucher na 30% slevu mohou cestující, kteří jsou registrováni v programu ČD body, směnit za 30 ČD Bodů a využít na veškeré produkty z nabídky společnosti Premiant City Tour.

Slevu je možné uplatnit na jeden nákup pro neomezený počet prohlídek a účastníků.

Unikátní kód z voucheru lze uplatnit na celý sortiment na webových stránkách www.premiant.cz/cdbody/, kde slevový kód zadáte při zadávání osobních údajů v nákupním košíku.

Slevový kód nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi.

Cestovní agentura Premiant City Tour působí na českém i zahraničním trhu již od roku 1992. Díky mnohaletým zkušenostem se řadí mezi celosvětově uznávané společnosti nabízející programy pro návštěvníky České republiky.

Společnost disponuje vlastními autobusy a loděmi. Je jen na vás, jak se rozhodnete strávit den v Praze nebo mimo ni. Z nabídky si můžete vybrat například okružní jízdu Prahou „Hop On – Hop Off“ se sluchátky a audio komentářem ve 22 jazycích a to s jízdenkou na 24 nebo 48 hodin. Během této doby můžete nastoupit a vystoupit na jakékoliv zastávce trasy. Chcete poznat Prahu z jiného pohledu? Právě pro vás je připravena plavba po Vltavě. Na výběr máte z hodinových plaveb, které se konají několikrát za den nebo plavbu s večeří formou rautu.

Vyberte si z velké nabídky společnosti a užijte si váš volný čas podle vašich představ.

 

Království železnic

Království železnic

Voucher na vstup do Království železnic, individuální vstupné bez ohledu na věk

50bodů

Voucher na vstup do Království železnic získáte za 50 bodů. Po předložení voucheru na pokladně muzea Království železnic, Stroupežnického 23, Praha 5 získáte vstupenku pro 1 osobu (bez ohledu na věk) do expozice za doplatek ve výši 30 Kč.

Voucher je vydán s platností 3 měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Více informací o expozici a otevírací době

Pevnost Poznání Univerzity Palackého

Pevnost Poznání Univerzity Palackého

Voucher na 1+1 na vstupné pro dospělou osobu do Pevnosti Poznání Univerzity Palackého.

50bodů

Pevnost poznání je interaktivní muzeum vědy Univerzity Palackého v Olomouci. Jeho cílem je zábavnou formou přibližovat vědu a výzkum všem věkovým kategoriím. Nachází se v architektonicky i historicky výjimečné budově, bývalém vojenském skladu z 19. století, který se podařilo úspěšně transformovat v progresivní science centrum. Návštěvníci Pevnosti se baví a vzdělávají prostřednictvím interaktivních vědeckých expozic a digitálního planetária. Díky své ojedinělé atmosféře, kde se střetává bohatá historie s dynamickou současností, nabízí Pevnost poznání inspirativní prostředí pro setkávání široké veřejnosti, studentů i zaměstnanců Univerzity Palackého.

Olomoucké interaktivní muzeum vědy Pevnost poznání sídlí v historickém areálu Korunní pevnůstky (17 listopadu 7). Od úterý do pátku je tu dobrodružství pro celou rodinu dostupné vždy od 9:00 do 17:00, o víkendech až do 18:00.

Bližší informace najdete na www.pevnostpoznani.cz.

Voucher je vydán s platností 3 měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.

Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.

Více na www.pevnostpoznani.cz.

Endorfin

Endorfin

Voucher se slevou 20 %.

50bodů

Voucher se slevou 20 % získá zákazník ČD registrovaný v programu ČD Body za 50 bodů.

Voucher lze uplatnit na rezervace vytvořené v rezervačním kalendáři na stránkách www.endorfin.cz na kteroukoli únikovou hru z nabídky Endorfinu, nebo na kteroukoli online veřejnou hru s moderátorem od Endorfinu. Pro uplatnění slevy 20% na únikovou hru uvedete při rezervaci kód voucheru. Pro uplatnění slevy 20% na online veřejnou hru s moderátorem nás kontaktujte přes e-mail info@endorfin.cz
Sleva je poskytnuta na celou rezervaci, tato rezervace může obsahovat maximálně 6 únikových her, nebo registraci celkem 3 týmů do online veřejné hry.

Storno rezervace s použitím voucheru je možné nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher propadá.

Voucher je vydán s platností na 6 měsíců od získání voucheru za 50 bodů. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o nabízené službě/produktu získáte na www.endorfin.cz

Království železnic ve Vídni

Království železnic ve Vídni

Voucher na 10 EUR na jednu vstupenku pro dospělého nebo dítě

50bodů

Za 50 ČD Bodů z věrnostního programu Českých drah si můžete pořídit voucher na slevu 10 EUR na jednu vstupenku pro dospělého nebo dítě. Voucher lze uplatnit na pokladně expozice Königreich der Eisenbahnen, Prater 119, Wien. Více informací o nabízené službě získáte na www.koenigreich-der-eisenbahnen.at

Königreich der Eisenbahnen je velké modelové kolejiště a nachází se v Prátru. Jedná se o funkční modelové provedení Vídně, na ploše 270 m2. Dále je pro vás v Království železnic ve Vídni připraveno mnoho zajímavých atrakcí pro děti různého věku. K dispozici je virtuální procházka modelovým kolejištěm, řádírna s prolézačkami v úrovni tří pater, herní koutky s dřevěnými vláčky, Arcade automaty, RC modely aut, anebo upravená historická tramvaj typu E1 s otevřenou kabinou.

Přijeďte se k nám pobavit s celou rodinou! Na památku si můžete v našem fotokoutku pořídit fotografii, kterou vám následně zašleme na váš email.

VR PLAY PARK

VR PLAY PARK

Voucher na jednu vstupenku zdarma k jedné zakoupené vstupence.

200bodů

Plánujete navštívit Prahu a rádi zkoušíte nové věci? Prahnete po zajímavých zážitcích? Poté máte nově možnost využít nasbírané body z věrnostního programu ve VR PLAY PARKu.

Přímo na Václavském náměstí se nachází jediný český zábavní park s virtuální realitou. Zveme vás do jeho moderních prostor, kde si můžete otestovat důvtip a schopnosti týmové práce u řešení zapeklitých hádanek ve Virtuálních expedicích. Pokud máte raději adrenalin, potrénujte mušku na VR Paintballu s haptickými vestami. Na výběr máte až 10 map a 3 herní módy!

Voucher lze uplatnit na 1+1 vstupenku zdarma na jakoukoliv atrakci ve VR PLAY PARKu.

Voucher je vydán s platností na 6 měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o nabízené službě získáte na www.vrplaypark.com.
 

Sonický zubní kartáček

Sonický zubní kartáček

Voucher na slevu 50 % na sonický zubní kartáček.

10bodů

Udělejte první krok ke zdravějšímu chrupu! Není totiž čištění jako čištění. Základem je výběr správného kartáčku -  musí být efektivní, aby důkladně odstranil zubní plak, ale zároveň šetrný k dásním a zubní sklovině. A ještě by mohl mít vymazlený design, dlouhou výdrž baterie a nějaká akce by také nebyla špatná, co říkáte? Využijte své věrnostní ČD body a získejte slevu 50% na sonický kartáček, který se řadí ve svém oboru k naprosté špičce. Navíc dostanete dárek v podobě 4 ks náhradních hlavic v hodnotě 690 Kč. Slevu uplatníte na portálu DENTALweb, který vybírá to nejlepší pro Váš zářivý úsměv.

Voucher je vydán s platností 6 měsíců. V případě, že není v dané době využit, propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o sonickém kartáčku se dozvíte na: www.slevaCD.cz

KNIHCENTRUM.CZ

KNIHCENTRUM.CZ

100 Kč sleva na nákup KNIHCENTRUM.CZ

20bodů

Voucher na slevu v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ ve výši 100 Kč při objednávce nad 800 Kč získáte za 20 věrnostních bodů.

Vyberte si z nabídky knih na www.knihcentrum.cz a vložte zboží do nákupního košíku.

Přejděte do nákupního košíku a do políčka pojmenovaného „Slevový kupón/dárkový poukaz“ opište slevový kód voucheru a potvrďte tlačítkem „Uplatnit tento kód“.

Po zadání kódu bude hodnota slevového kódu ihned odečtena z Vaší objednávky.

Slevový kód nelze kombinovat s jinými slevovými kódy. Slevový kód lze uplatnit pouze jednou, jeho uplatněním dojde k znehodnocení kódu.

Slevový kód se nevztahuje na objednávky elektronických dárkových poukazů.

Slevový kód je vydán s 2 měsíční platností a platí jen pro e-shop www.knihcentrum.cz. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Zákazníci zároveň berou na vědomí, že na získání slevového kódu nevzniká právní nárok, nelze jej vyměnit za peníze, slevový kód je neměnný a nevratný, ani není možné ho nahradit jiným dárkem a/nebo poukázkou a zároveň není určen k dalšímu prodeji.

KNIHCENTRUM je české knihkupectví, ve kterém si vybere celá rodina. Díky KNIHCENTRU se může celá rodina scházet nad knihami a vždy má každý člen co číst.

Zakládáme si na extra rychlém doručení zásilek z e-shopu, které je možné díky obrovskému skladu se 70 tisíci knihami. Naši zkušení knihkupci vám poradí na 9 pobočkách po celé republice.

V KNIHCENTRU věříme, že má smysl číst – víme, jak knihy rozšiřují obzory, pomáhají bourat předsudky a rozvíjí fantazii. A taky že není nic hezčího, než když čte večer maminka nebo tatínek dítěti pohádku nebo když se celá rodina při cestě na dovolenou baví poslechem audioknihy.

GRADA

GRADA

Voucher slevu 25 % na celý sortiment knih a e-knih Nakladatelského domu GRADA

20bodů

Voucher slevu 25 % na celý sortiment knih a e-knih Nakladatelského domu GRADA získá zákazník ČD registrovaný v programu ČD Body za 20 bodů. 

Navíc zákazník získá knižní dárky v hodnotě své objednávky a při nákupu nad 800 Kč dopravu zdarma. 

Voucher lze uplatnit při zadání v nákupním košíku na www.grada.cz 

Slevový kód nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi. 

Nakladatelský dům GRADA Publishing, a.s. si od roku 1991 drží pozici největšího tuzemského nakladatele odborné literatury. Ročně vydává téměř 400 novinek ve 150 edicích z více než 40 oborů. 
Od roku 2015 nakladatelský dům rychle expanduje i mimo oblast kvalitní odborné literatury. Tradiční značka GRADA zůstává vyhrazena odborným knihám ze všech odvětví a oblastí lidské činnosti. 
A ani pět novějších značek nakladatelství na knižním trhu jistě nepřehlédnete. 

První, u čtenářů úspěšnou značkou je COSMOPOLIS, přinášející zahraniční i českou beletrii všech žánrů. Další již zavedenou značkou je BAMBOOK, značka dětské literatury předkládající malým čtenářům díla českých i zahraničních autorů a ilustrátorů.  Značkou literatury poznání, knih z oblasti rozvoje osobnosti, harmonie duše a těla, ale také alternativního vědění je ALFERIA. Akvizicí získaná značka METAFORA rozšiřuje nabídku nakladatelského domu o další kvalitní beletrii i zájmovou a populárně naučnou literaturu.

Prozatím poslední, rychle rostoucí značkou Nakladatelského domu GRADA je BOOKPORT, unikátní projekt online knihovny, který již dnes disponuje třetinou všech e-knih v ČR.

Philips

Philips

Voucher na slevu 20 % na vybrané zboží.

20bodů

Za 20 bodů získáte 20% slevu na nákup vybrané elektroniky značky Philips. Philips.cz je oficiální e-shop, kde najdete nejširší portfolio značky a navíc nabízí celou řadu benefitů: doprava zdarma, možnost vrácení zboží do 30 dní, zákaznická podpora 7 dní v týdnu.

Voucher lze uplatnit na:
Osobní péče – pánské holení, dámské holení, elektrické kartáčky, péče o vlasy
Výrobky pro domácnosti – čističky vzduchu, zvlhčovače, kávovary, kuchyňské spotřebiče, žehličky, vysavače
Péče o matku a dítě – pro kojence a batolata    

Voucher nelze uplatnit na:
Osvětlení
Obraz a zvuk
Osvětlení pro automobily
Zdraví.

Voucher můžete uplatnit v oficiálním  e-shopu www.philips.cz

Na jednu objednávku je možné použít pouze jeden unikátní voucher.

Voucher je vydán s platností do na 6 měsíců. V případě, že není v dané době využit, voucher propadá bez náhrady. Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Další informace získáte na: www.philips.cz.
 

AUDIOTÉKA.CZ

AUDIOTÉKA.CZ

Voucher na slevu 100 Kč na nákup audioknih získáte za 30 bodů.

30bodů

100korunový voucher na nákup audioknih na www.audioteka.cz je platný při minimální objednávce za 600 Kč.

Slevový kód lze uplatnit pouze na webových stránkách www.audioteka.cz nikoli v mobilních aplikacích Audioteka. Voucher je vydán s měsíční platností. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Audiotéka je největší distributor audioknih v České republice a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace. Svým uživatelům nabízí 4 000 titulů nejrůznějších literárních žánrů či audio verze populárních časopisů a přes 7 milionů minut mluveného slova.

GREEN SWAN

GREEN SWAN

Voucher na slevu 20 % na celý nákup.

30bodů

Jsme přední česká a slovenská farmaceutická společnost zabývající se výrobou a distribucí volně prodejných doplňků stravy pod značkou GS a Cemio. Naše produkty patří mezi nejprodávanější ve všech lékárnách. Garantujeme vysokou farmaceutickou kvalitu a účinnost ověřenou statisíci pacienty. Kvalita surovin a přírodní původ našich přípravků jsou tím nejcennějším, co společnost GS nabízí. 

Slevu lze uplatnit prostřednictvím www.gsklub.cz na veškerý sortiment doplňků stravy a měřící techniky od společností GS a Cemio. 

Při nákupu nad 799 Kč doprava ZDARMA. 

Voucher je vydán s platností na 3 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady. 

Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. 

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce. 

Více informací o nabízených produktech získáte na www.gsklub.cz.
 

PALMKNIHY.CZ

PALMKNIHY.CZ

Voucher na slevu 20 % na nákup e-knih a audioknih

40bodů

Za 40 bodů získáte 20% slevu na nákup e-knih a audioknih na Palmknihy.cz. Vyberte si z více než 28 000 titulů a čtěte kdykoli a kdekoli! Ve čtečce, tabletu, mobilu nebo ušima. Příběhy i vzdělávání pro všechny vaše cesty najdete na jednom místě v největším e-shopu s digitálním čtením. Milujete detektivky? Pusťte se třeba do novinky z pera Joa Nesbøho. Máte radši romantiku? Žádný problém. Na Palmknihy.cz najdete knihy všech žánrů od 350 nakladatelství. Jak na to? 

1. Registrujte/přihlaste se na www.palmknihy.cz
2. Do košíku si přidejte všechny e-knihy a audioknihy, o které máte zájem.
3. V takto naplněném košíku použijte získaný voucher. Sleva 20 % se automaticky aplikuje na všechny položky.
4. Klikněte na tlačítko pokračovat a postupte dále až k platbě.
5. Po dokončení platby se už můžete v klidu ponořit do světa příběhů.

Voucher je platný po dobu tří měsíců a nelze jej uplatnit na nákup kreditu a dárkových poukazů.
 

Krásné a voňavé kytice z e-shopu Fleurop

Krásné a voňavé kytice z e-shopu Fleurop

Voucher na 15% slevu všech českých i zahraničních kytic

40bodů

Květiny mají zázračnou moc! Zaručeně rozzáří oči a vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného nejen v okamžiku předání květiny, ale i v následujících dnech.  Jakýkoliv den je s květinou na stole mnohem příjemnější! 
 Za 40 ČD bodů získáte 15% slevu na nákup kytice a jiného dárkového sortimentu značky Fleurop.  Květiny vybírejte na www.fleurop.cz, uvedená sleva platí jak na český, tak i na zahraniční sortiment kytic.

Fleurop je květinová společnost, která zajistí nejen originální uvázání kytice, ale i její profesionální doručení na adresu bydliště či pracoviště, po celé České republice a v dalších 150 zemích světa. Květiny váží naši smluvní místní nebo zahraniční Fleurop floristé, kteří se nacházejí nejblíže adresy doručení a to těsně před odevzdáním květiny. Můžete být proto ujištěni, že darovaná květina bude čerstvá a také uvázaná podle nejnovějších trendů té které země.  Osobní vzkaz ke kytici je samozřejmostí. 

Na jednu objednávku je možné uplatnit pouze jeden unikátní voucher. Voucher má platnost 3 měsíce a v případě, že není v této lhůtě využit, propadá bez náhrady. Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. Slevu voucheru nelze kombinovat s jinými zlevněnými produkty.

Bližší informace naleznete na www.fleurop.cz nebo na lince zákaznického servisu 792 487 101.
 

Kytice „Květinové opojení“ z e-shopu Fleurop

Kytice „Květinové opojení“ z e-shopu Fleurop

Voucher na 20% slevu na kytici Květinové opojení

40bodů

Květiny mají zázračnou moc! Zaručeně rozzáří oči a vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného nejen v okamžiku předání květiny, ale i v následujících dnech.  Jakýkoliv den je s květinou na stole mnohem příjemnější! 
 Za 40 ČD bodů získáte 20% slevu na jednu z našich nejprodávanějších kytic, která má název Květinové opojení. Květinové opojení lze dopřát sobě nebo obdarovanému díky rafinované kombinaci rudých a pastelových růží doplněných elegantní zelení. Tato kytice  bude tím pravým a jedinečných darem pro významné životní jubileum vašich milovaných a blízkých nebo i obchodních partnerů. 

Jsme květinová společnost, která zajistí originální uvázání kytice i její profesionální doručení na adresu bydliště či pracoviště kdekoliv v České republice. Květiny váží naši smluvní místní Fleurop floristé, kteří se nacházejí nejblíže adresy doručení a to těsně před odevzdáním květiny. Můžete být proto ujištěni, že darovaná květina bude čerstvá. Osobní vzkaz ke kytici je samozřejmostí. 

Na jednu objednávku je možné uplatnit pouze jeden unikátní voucher. Voucher má platnost 3 měsíce a v případě, že není v této lhůtě využit, propadá bez náhrady. Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. 

Bližší informace naleznete na www.fleurop.cz nebo na lince zákaznického servisu 792 487 101.
 

Rekola

Rekola

Na růžových Rekolech za ČD Body

40bodů

Za 40 ČD Bodů z věrnostního programu Českých drah můžete získat slevu 25 % na nákup ročního Předplatného na službu sdílených kol Rekola. Těšit se tak můžete každý měsíc na čtyři třicetiminutové jízdy v rámci Předplatného. Ať již pojedete do práce, na oběd, na vlak, či za zábavou, růžová rekola tu jsou pro vás. Půjčit si je můžete v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích a Bratislavě, Předplatné platí ve všech českých městech. Pohyb je zdravý, tak využijte příležitosti přeměnit vaše cesty po městě v trochu aktivity.

Rekola jsou považována za první ryze český projekt sdílených kol, která si mohou obyvatelé měst zapůjčit přímo na ulicích svých měst. Tento projekt vznikl v roce 2013 s myšlenkou, že každé město si zaslouží vlastní systém sdílených kol. Projekt začínal pod názvem Kola narůžovo v pražské městské části Suchdol, během roku 2014 se rozšířil i do dalších částí Prahy a také do Brna a Olomouce. Princip byl jednoduchý, obyvatelé měst mohli darovat Rekolům svá stará kola, spolek pak na víkendových workshopech kola opravil, nabarvil na růžovo a postupně umisťoval do ulic. Od roku 2016 již firma od repasování starých kol upustila a využívá unifikovaná kola české výroby. Rekola mají přes čtvrt milionu registrovaných uživatelů, kteří vykonávají tisíce výpůjček denně.

Voucher lze uplatnit v aplikaci Rekola či na webu moje.rekola.cz

Voucher je vydán s platností na 3 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o nabízené službě získáte zde: https://www.rekola.cz/
 

Jíme zdravě

Jíme zdravě

Voucher na slevu 22 % na všechny kuchařky Jíme zdravě

40bodů

Jak vybalancovat zdravé jídlo a skvělou chuť? Víme, jak na to! Zkuste to se skvělým pomocníkem – s nejprodávanějšími kuchařkami posledních let. Většinu receptů zvládnete do 30 minut.

 • Ať už si chcete sestavit vyvážený jídelníček podle vlastní chuti, hledáte recept na večeři pro celou rodinu nebo vás baví objevovat nové kombinace, s kuchařkami Jíme zdravě nešlápnete vedle.
 • Kuchařky Jíme zdravě jsou plné krásných fotek a zdravé inspirace na každý den
 • Recepty se skládají z běžně dostupných surovin a pochutná si na nich celá rodina
 • Všechny knihy Jíme zdravě se staly bestsellery a vaří s nimi již více než 200 000 rodin

Za 40 ČD bodů získáte 22% slevu na všechny kuchařky Jíme zdravě na e-shopu jimezdrave.cz/shop/

Uplatnění slevy

1.    Slevu uplatníte zadáním slevového kódu v nákupním košíku na e-shopu https://jimezdrave.cz/shop/
2.    V prvním kroku nákupního procesu je potřeba zaškrtnou “Chci uplatnit slevový kód”
3.    Slevový kód je potřeba zadat a potvrdit kliknutí na “Použít”
4.    Sleva bude automaticky odečtena po potvrzení kódu
5.    Ke každé tištěné kuchařce obdržíte elektronickou verzi zdarma

Voucher je vydán s platností na 1rok. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o nabízené službě získáte zde.
 

 

AUTONAPUL.CZ

AUTONAPUL.CZ

Voucher se slevou 250 Kč.

40bodů

Voucher se slevou 250 Kč získá zákazník ČD registrovaný v programu ČD Body za 40 bodů. Lze jej uplatnit na služby Autonapůl, což je první český carsharing s ambicí propojit postupně všechna větší města v České Republice. Každý uživatel již teď může libovolně využívat sdílené vozy v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, a Českých Budějovicích.

Carsharing je jednoduchá, výhodná a ohleduplná služba mobility. Uživatel, který potřebuje auto jen občas, má díky Autonapůl k dispozici různorodý vozový park, od běžných aut a kombi po třeba 9 místné transity, elektromobily nebo auta s automatickou převodovkou. Může si tak ušetřit mnoho starostí a peněz. Jeden moderní sdílený automobil dokáže díky efektivnímu využití nahradit až 10 soukromých aut. Pomáháme tak šetřit životní prostředí snížením emisí a snížením potřeby parkovacích míst. Vytváříme prostor pro lidi. 

Více informací o nabízené službě včetně možnosti registrace najdete zde: www.autonapul.cz

Benefit lze uplatnit opakovaně, ale pouze jeden voucher na jeden kalendářní měsíc. Stačí poslat unikátní kód a jméno uživatele na cdbody@autonapul.cz
Voucher je vydán s platností na 1 rok. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady.
Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Půjčovna kol ČD

Půjčovna kol ČD

Voucher na zapůjčení jízdního kola ČD

50bodů

Voucher na zapůjčení jízdního kola ČD získáte za 50 věrnostních bodů přímo na eShopu ČD.

Po předložení tohoto voucheru v níže uvedených železničních stanicích získáte nárok na zapůjčení jednoho jízdního kola (dámské, pánské, dětské) na jeden den zdarma.

Voucher neplatí na zapůjčení elektrokol a koloběžek.

Voucherem nelze zaplatit vratnou kauci na zapůjčení kola. Tu lze uhradit dle standardních podmínek uvedených na www.cd.cz/cdbike.

Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.

Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Soubory ke stažení

Seznam půjčoven kol k 1. 4. 2022

15 kB (xlsx) Stáhnout

Business Media

Business Media

Voucher na 40% slevu na předplatné časopisů Bydlení, Moderní byt, Svět kuchyní, Svět koupelen, Automobil a Trucker

50bodů

Voucher na 40% slevu na předplatné časopisů Bydlení, Moderní byt, Svět kuchyní, Svět koupelen, Automobil a Trucker oproti stánkovému prodeji + bonus – roční přístup k elektronické verzi včetně archivních čísel získá zákazník ČD registrovaný v programu ČD Body za 50 bodů.

Voucher lze uplatnit na www.bmczech.cz/CDBody

Voucher je vydán s platností na tři měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Více informací o nabízeném produktu v rámci programu ČD Body získáte zde: www.bmczech.cz.

LYZELYZE.CZ

LYZELYZE.CZ

Voucher se slevou 20% na celý nákup

50bodů

Za 50 bodů získáte 20% slevu na nákup veškerého lyžařského vybavení. Lyzelyze.cz je e-shop a kamenná prodejna již s 12letou tradicí a zkušenostmi. Profesionální poradenství pro všechny typy lyžařů i lyžařek. Jen se správným vybavením mohou být hory opravdovým zážitkem! Věříme, že lyže jsou víc než kusem technologie. Jsou duší toužící po zážitcích. Mají takovou cenu, jakou pro vás mají hory a lyžařský adrenalin. Jsou prodlouženou nohou čiré radosti. Jsou tím, čím chcete, aby byly. Nebojte se na cokoli zeptat, protože chceme, aby vás zima a sníh těšily stejně jako nás. 
Více informací na www.lyzelyze.cz

Voucher lze uplatnit na e-shopu www.lyzelyze.cz a je vydán s platností na 2 měsíce. V případě, že jej v dané době nevyužijete, propadá bez náhrady Nelze jej stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.
Více informací o nabízené službě/produktu získáte zde
 

Telly

Telly

Voucher na slevu 20 % na internetovou nebo satelitní televizi Telly

60bodů

Za 60 bodů získáte 20% slevu na nákup balíčku Telly Střední nebo Velký. Sleva se nevztahuje na balíčky Malý a Sport.  Telly poskytuje služby moderní internetové a satelitní televize a pevného připojení k internetu pro každou domácnost. Nabízí až 123 kanálů, z toho 77 v HD kvalitě, které je možné sledovat až na 4 zařízeních bez příplatku. Přetáčení reklam nebo zastavení a zpětné zhlédnutí obrazu a využití 7denního archivu, a to po celé EU, je samozřejmostí.

Kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů nabízí také atraktivní sportovní obsah jako například fotbalovou Ligu mistrů UEFA, Bundesligu, Serii A, LaLigu, UFC, NFL, NBA nebo ATP.

Voucher lze uplatnit na:

 • TV balíček Telly Střední
 • TV balíček Telly Velký

Voucher můžete uplatnit na oficiální stránce https://telly.cz/program-cd/

Na jednu objednávku je možné použít pouze jeden unikátní voucher.

Voucher je vydán s platností na 6 měsíců. V případě, že není v dané době využit, voucher propadá bez náhrady. Voucher nelze stornovat ani vyměnit za peníze. Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Další informace získáte na: https://telly.cz/program-cd/

Časopis Můj vláček

Časopis Můj vláček

Voucher na roční předplatné časopisu

200bodů

Pro dětské čtenáře (a jejich hravé rodiče) je určen čtvrtletník Můj vláček. Zcela nový obsah a pojetí zabaví na 32 stranách i starší kluky a holky, a to včetně vystřihovánky vláčku podle reálné předlohy v každém čísle, deskové hry, komiksu a dalších interaktivních prvků. Můj vláček vychází čtyřikrát ročně a roční předplatné získáte za 200 ČD Bodů.

Voucher platí 3 měsíce

Časopis ČD pro vás

Časopis ČD pro vás

Voucher na roční předplatné časopisu

200bodů

Časopis ČD pro vás – to je 64 stran čtení plného zábavy i poučení, dvanáctkrát ročně přímo do vaší schránky. Najdete tu rozhovory se zajímavými osobnostmi, tipy na výlety po naší republice, novinky a zajímavosti ze světa železnice i soutěže o atraktivní ceny.

O roční předplatné ČD pro vás můžete zažádat po vygenerování voucheru za 200 bodů. Stačí vyplnit kontaktní formulář na www.cdprovas.cz/predplatne a do políčka ČD Body vepsat kód voucheru.

Předplatné můžete věnovat také jako dárek.

Časopis bude zdarma distribuován po dobu jednoho roku (celkem 12 čísel) na vámi uvedenou adresu (pouze na území ČR!) od vámi zvoleného čísla, nejdříve však od čísla, které dosud nebylo vytištěno.

Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.

Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Voucher je vydán s platností tří měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.

Časopis Železničář

Časopis Železničář

Voucher na roční předplatné časopisu Železničář

300bodů

Měsíčník pro železniční fanoušky i odborníky.

Chcete nakouknout pod pokličku železnice a dozvědět se něco o její historii či současnosti? Populárně naučný pohled na železnou dráhu nabízí časopis Železničář, měsíčník pro fanoušky i odborníky z drážního ranku. Čtyřikrát za rok je s časopisem distribuován i působivý velkoformátový oboustranný plakát s železniční tématikou.

O roční předplatné Železničáře můžete zažádat po vygenerování voucheru za 300 bodů. Stačí vyplnit kontaktní formulář na www.cdprovas.cz/predplatne a do políčka ČD Body vepsat kód voucheru.

Předplatné můžete věnovat také jako dárek.

Časopis bude zdarma distribuován po dobu jednoho roku (celkem 12 čísel) na vámi uvedenou adresu (pouze na území ČR) od nejbližšího nebo vámi zvoleného čísla.

Voucher lze uplatnit pouze jednou. Uplatněním voucheru dojde k znehodnocení kódu.

Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.

Na uvedený voucher nelze čerpat další slevy a akce.

Voucher je vydán s platností 3 měsíců. V případě, že jej v dané době nevyužijete, voucher propadá bez náhrady.