nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Jak koupit jízdenku

Jak koupit jízdenku

Vyberte si, jak si koupíte jízdenku. Co třeba pohodlný nákup v našem e-shopu nebo aplikaci Můj vlak bez čekání u pokladny! Za nákup v e-shopu nebo aplikaci Můj vlak navíc dostanete věrnostní body a k jízdence můžete získat i místenku zdarma.

E-shop

Co si můžu koupit: vnitrostátní a některé mezinárodní jízdenky a místenky, In Kartu

Jak zaplatím: platební kartou, účtem ČD Kredit, poukázkou na přepravu, slevovým voucherem, Google Pay

Jakým způsobem jízdenku dostanu: jízdenka se po nákupu automaticky stáhne do počítače ve formátu PDF a také vám přijde na uvedený e-mail. Tuto jízdenku si můžete vytisknout na své tiskárně. 2D kód uvedený na jízdence lze při kontrole zobrazit průvodčímu na svém přenosném elektronickém zařízení – např. na monitoru vašeho notebooku. Jízdenku můžete průvodčímu předložit i zobrazenou na svém mobilním telefonu ve formě zobrazeného obrázku PNG s 2D kódem. U vnitrostátních jízdenek můžete také místo vytištěné jízdenky sdělit pouze kód transakce, který naleznete na jízdence vpravo dole nad grafickým kódem. V případě, že při nákupu vnitrostátní jízdenky v e-shopu zadáte číslo In Karty, pak při kontrole ve vlaku stačí průvodčímu předložit jen tuto In Kartu.

Koupit jízdenku

Aplikace Můj vlak pro chytré mobilní telefony

Co si můžu koupit: vnitrostátní a některé mezinárodní jízdenky a místenky, In Kartu

Jak zaplatím: platební kartou, účtem ČD Kredit, Apple Pay, Google Pay

Jakým způsobem jízdenku dostanu: jízdenka se po nákupu stáhne automaticky do aplikace. Také vám přijde do vašeho e-mailu. U vnitrostátních jízdenek můžete také místo obrázku jízdenky sdělit pouze kód transakce, který naleznete na jízdence vpravo dole nad grafickým kódem. V případě, že při nákupu vnitrostátní jízdenky v e-shopu zadáte číslo In Karty, pak při kontrole ve vlaku stačí průvodčímu předložit jen tuto In Kartu. Pokud máte In Kartu v mobilu, stačí ukázat rotující QR kód In Karty (karta Jízdenky)

Jak koupit jízdenku v aplikaci Můj vlakJak koupit jízdenku v aplikaci Můj vlak


Úvod Typy jízdenek Jak koupit jízdenku